برای نخستین بار هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی “معراج” بر فراز آسمان شهر یاسوج به پرواز درآمد. حسین کلانتری استاندار در حاشیه این پرواز با تبریک دهه فجر و گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت گوهر عالم حقیقت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: با تفاهم نامه‌ ای که با سازمان هواپیمایی کشور منعقد شد یک […]

 

برای نخستین بار هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی “معراج” بر فراز آسمان شهر یاسوج به پرواز درآمد.

حسین کلانتری استاندار در حاشیه این پرواز با تبریک دهه فجر و گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت گوهر عالم حقیقت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: با تفاهم نامه‌ ای که با سازمان هواپیمایی کشور منعقد شد یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ به ناوگان پروازی استان افزوده شد.

حسین کلانتری عنوان کرد: افزایش تعداد پرواز‌ها و همینطور ایجاد خطوط پروازی جدید نیز در استان فراهم می‌ شود.

نماینده عالی دولت در استان، گفت: توسعه فرودگاه‌ های استان در یاسوج و گچساران از اولویت‌ های استان و البته مطالبه مهم مردم است که به منظور تحقق خدمات و رفاه بیشتر در دستور کار قرار گرفته است.

کلانتری خاطرنشان کرد: با استقبال بیشتر مردم از پرواز‌های این فرودگاه خطوط پروازی مشهد مقدس، اهواز و کیش هم ایجاد شود.

انصاری مدیر فرودگاه یاسوج نیز از تجهیز این فرودگاه به جدید‌ترین سامانه ‌های ناوبری خبر داد و گفت: پیشنهاد حذف ساختمان زندان مرکزی به دستگاه قضا ارائه شده است و با تحقق این مهم می‌ توان شاهد تطویل باند پروازی و زمینه بگار گیری هواپیما‌های پهن پیکر در این فرودگاه بود.
انصاری گفت: انتظار می رود مردم از این پرواز استقبال کنند که استمرار داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: به زودی شاهد ایجاد مسیرهای پروازی جدید و افزایش روزانه پرواز ها در ۷ روز به تهران خواهیم بود.

سیه جانی کمک خلبان این پرواز نیز اظهار داشت: پرواز ایرباس ۳۲۰ دارای ظرفیت ۱۶۰ نفر مسافر است اما در حال حاضر به خاطر وضعیت بیماری کووید ۱۹ تعداد مسافر کمتری در این پرواز حضور دارند .

وی پرواز تهران یاسوج را پروازی ایمن دانست و گفت: مسافران می توانند با طیب خاطر از این پرواز نیز استفاده کرده و به کهگیلویه و بویراحمد سفر کنند.