در پی قهرمانی تیم فرازبام خائیز دهدشت در مسابقات هندبال جوانان کشور، رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی این افتخار آفرینی را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ در متن پیام اقای خلیل مهرجو آمده است: بنام خدا امروز جوانان دهدشتی معجزه یکدلی و یکصدایی را مجددا به نمایش گذاشتند […]

 

در پی قهرمانی تیم فرازبام خائیز دهدشت در مسابقات هندبال جوانان کشور، رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی این افتخار آفرینی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛ در متن پیام اقای خلیل مهرجو آمده است:

بنام خدا

امروز جوانان دهدشتی معجزه یکدلی و یکصدایی را مجددا به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که رمز موفقیت دست در دست یکدیگر دادن است و فارغ از تمام گرایشات، هدف سربلندی استان است‌.

به نیابت از اصحاب رسانه شهرستان پیروزی غرور آفرین جوانان دیار بلاد شاپور افتخار آفرینان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد را به جامع ورزش استان خاصه ورزش هندبال، کادر فنی و بازیکنان تیم هندبال فرازبام خائیز تبریک عرض می نمایم.

سعادت و سربلندی این تیم مقتدر را در رده های بالاتر از حق تعالی خواستارم و انشالله این قهرمانی های پیاپی که موجبات شادی مردم عزیز شهرستان را فراهم می سازد ،همواره تداوم داشته باشد.

خلیل مهرجو
رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان کهگیلویه