اداره راه و شهرسازی گچساران با ارسال جوابیه‌ای در خصوص انتشار خبری در یکی از کانال‌های خبری مبنی بر اینکه اداره راه و شهرسازی گچساران پروژه کتابخانه عمومی رادک (بعداز پیشرفت ۹۰ درصدی) را به حال خود رها کرده توضیحاتی داده است. به گزارش قلم دنا، در جوابیه‌ی اداره راه و شهرسازی گچساران آمده […]

 

اداره راه و شهرسازی گچساران با ارسال جوابیه‌ای در خصوص انتشار خبری در یکی از کانال‌های خبری مبنی بر اینکه اداره راه و شهرسازی گچساران پروژه کتابخانه عمومی رادک (بعداز پیشرفت ۹۰ درصدی) را به حال خود رها کرده توضیحاتی داده است.

به گزارش قلم دنا، در جوابیه‌ی اداره راه و شهرسازی گچساران آمده است:
ابتدا از حسن نیت رسانه‌ها برای بیان مشکلات مردم و…. قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که اصحاب رسانه قبل از انعکاس و انتشار مطلب، اشراف کامل به صحت و سقم مطالب خود داشته باشند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گچساران اظهار کرد: به استحضار مردم شریف شهرستان گچساران می‌رساند که این پروژه مهم با تلاش همکاران اداره راه و شهرسازی گچساران و حمایت اداره کل راه و شهرسازی استان آماده تحویل به اداره بهره بردار یعنی اداره کتابخانه عمومی شهرستان گچساران می‌باشد که این موضوع در چندین فقره مکاتبه نیز به اطلاع مدیر کتابخانه عمومی گچساران رسیده است.

سعید گندمکار افزود: امیدواریم اداره کتابخانه عمومی شهرستان گچساران با مرتفع کردن مشکلات مربوطه این ساختمان و همچنین نسبت به تحویل و راه اندازی هر چه سریعتر این مکان فرهنگی اقدام تا شهروندان و ساکنین خوب محله رادک از خدمات این پروژه بهره مند شوند.

گندمکار تصریح کرد: پروژه کتابخانه رادک بازیر بنای ۲۸۰ متر مربع و قرارداد مبلغ ۴۱۳ میلیون که در سال ۹۷ شروع شد و طی ۱۸ ماه اجرای عملیات این پروژه با کیفیت عالی به اتمام رسید.

رئیس اداره و شهرسازی گچساران در پایان تاکید کرد: اداره راه و شهرسازی گچساران همین فردا آماده تحویل دادن ساختمان کتابخانه رادک به اداره بهره بردار (کتابخانه عمومی گچساران) می‌باشد.