معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از اجرای هر طرح اشتغال ‌زایی در استان استقبال می ‌کنیم، گفت: آماده همکاری با تولیدکنندگان، بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاری در استان هستیم. سید حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار و حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی نماینده ولی […]

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از اجرای هر طرح اشتغال ‌زایی در استان استقبال می ‌کنیم، گفت: آماده همکاری با تولیدکنندگان، بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاری در استان هستیم.

سید حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار و حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان در بازدید مشترک از واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی فرودگاه دیدن کردند.

راستین مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حسین پور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، تاج الدینی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان و موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی نیز در این بازدید حضو داشتند.

صمیمی در این بازدید با بیان اینکه در آستانه دهه فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم، اظهار داشت: این بازدیدها در حمایت از سرمایه گذاران و رفع مشکلات موجود در زمینه‌ ی اجرای پروژه‌ ها و طرح‌ های در دست اجرا انجام شد.

معاون اقتصادی استاندار با تاکید بر اینکه حمایت از بخش خصوصی به شعار جهش تولید، جامه عمل می پوشاند، عنوان کرد: در راستای شعار سال همچنین تاکنون برنامه های خوبی از جمله فعال کردن کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت های قانونی جهت کمک به سرمایه گذاران استفاده شده است، گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید، تسهیلات از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و… امسال به جد در دستور کار ما قرار داشت.

صمیمی با باین اینکه از تجارب سرمایه گذاران باتجربه استفاده خواهیم کرد، بیان کرد: بانک های استان پای کار هستند.

وی تاکید کرد: این آمادگی ۱۰۰ درصدی برای حمایت از سرمایه گذاران در مجموعه معاونت اقتصادی استانداری وجود دارد.

معاون اقتصادی استاندار، خطرنشان کرد: میانگین منابع به مصارف در کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۵ درصد است.

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی نیز در این بازدید، اظهار داشت: زیرساخت های بسیار خوبی توسط دولت در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج فراهم شده و واحد هایی در این شهرک مشغول به فعالیت هستند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: در سالیان اخیر ظرفیت مطلوبی برای تولید و اشتغال در استان ایجاد شده و کارهای علمی کم نظیری در این واحد های صنعتی و تولیدی انجام شده که تحسین برانگیز است.