به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی فرماندار بویراحمد، جمعی از مدیران کل ستادی و استانی و شهردار یاسوج از جمعه بازار و فرودگاه مرکز استان بازدید کردند. کیامرث حاجی زاده با بیان اینکه فرودگاه همچون ورودی های هر شهر پیشانی و نماد آن شهر است، […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی فرماندار بویراحمد، جمعی از مدیران کل ستادی و استانی و شهردار یاسوج از جمعه بازار و فرودگاه مرکز استان بازدید کردند.

کیامرث حاجی زاده با بیان اینکه فرودگاه همچون ورودی های هر شهر پیشانی و نماد آن شهر است، اظهار داشت: به طور قطع عملکرد مدیران و مجموعه مدیریت شهری در این حوزه نمود پیدا می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بازدید امروز با هدف ارزیابی زیرساخت های فرودگاهی استان انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت فرودگاه یاسوج کمتر از سایر فرودگاه های استان های بزرگ و همجوار نیست، عنوان کرد: موقعیت جغرافیایی این استان و قرار گرفتن در بین استان های بزرگ یک نقطه قوت است و باید از این ظرفیت برای توسعه رونق گردشگری استان استفاده کرد.

حاجی زاده یاسوج را نگین سبز زاگرس خواند و افزود: نقش فرودگاه ها و حمل ونقل هوایی در توسعه پایدارصنعت گردشگری بی بدیل است.

وی در بخش دیگری از سخنانش، خاطرنشان کرد: فرودگاه یاسوج نسبت به بسیاری از فرودگاه های کشور وضعیت مطلوب تری دارد.

حاجی زاده با تاکید بر اینکه باید بخشی نگری را حذف کنیم، اظهار داشت: همکاری بین بخشی موجب موفقیت و تسریع در امور می شود و در رفع مشکلات فرودگاه به طور قطع تمامی دستگاه های مورد نظر همکاری لازم را خواهند داشت.

وی بیان کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به ساماندهی بلوار ورودی فرودگاه اقدامات لازم را انجام داده و گزارش آن را در هفته های آینده ارائه دهد.

حاجی زاده با بیان اینکه نقش فرودگاه بر توسعه فعالیت های اقتصادی، صنعتی و گردشگری شهر بسیار مهم است، عنوان کرد: انتظار می رود شهرداری نسبت به بهسازی و ساماندهی فضای سبز و بلوار محدوده فرودگاه اقدامات لازم را نیز انجام دهد.

وی همچنین خواستار جمع آوری زباله های اطراف محدوده فرودگاه توسط شهرداری یاسوج شد.

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج خواسته به حق مردم است.

وی ابراز کرد: همچنین تثبیت پروازها در فرودگاه جزو مهم ترین خواسته های مردم است و باید زمینه توسعه خطوط پروازی جدید نیز فراهم شود.
گفتنی است در این بازدید سالن های انتظار، پاویون، باند و سایر قسمت های فرودگاه در معرض بازدید معاون عمرانی استاندار و هیات همراه قرار گرفت.

حاجی زاده همچنین در بازدید از جمعه بازار یاسوج ضمن حضور در بین مردم و بازاریان از نزدیک مشکلات و مطالبات آنها را شنید و پاسخگو بود.

وی در این بازدید، گفت: در روزهای آینده نشست تخصصی برای رفع و بررسی مشکلات جمعه بازار یاسوج برگزار می شود و در آن نشست تصمیم های لازم در این خصوص گرفته خواهد شد.