مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از آزمایش کمی و کیفی نازل های عرضه فرآورده های نفتی بالغ بر ۳۹۰۰مورد در ۹ ماهه سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید […]

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد از آزمایش کمی و کیفی نازل های عرضه فرآورده های نفتی بالغ بر ۳۹۰۰مورد در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید عزیزالله محمدی انجام کنترل های نظارتی لازم توسط کارشناسان مربوط در زنجیره تامین و توزیع سوخت از مبدا تا مقصد را مورد تاکید قرار داد و گفت :در راستای صیانت از حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی به طور مستمر و مطابق برنامه ریزی انجام شده ،جایگاههای عرضه سوخت استان مورد پایش کمی و کیفی قرار می گیرد بطوری که طی نه ماهه سال جاری این میزان آزمایش کمی انجام شده است .

مهندس محمدی ادامه داد :کارشناسان خدمات مهندسی منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهت کنترل فنی و عملیاتی عرضه سوخت در ۳۳ جایگاه عرضه سوخت استان بیش از۳۹۰۰ نازل را از لحاظ استاندارد های لازم مورد ارزیابی قرار داده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت احتمالی جهت تنظیم ،تعمیر و رفع ایراد موجود اقدام لازم را انجام می دهند .

مدیرعامل منطقه کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد که شهروندان و مراجعان محترم جایگاههای سوخت استان می توانند هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود را جهت بهبهود خدمات سوخت رسانی با مرکز پاسخگویی و ارتباط مردمی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با شماره تماس ۰۹۶۲۷ در میان گذاشته و پاسخ لازم را دریافت کنند.