به منظور بررسی مشکلات اینترنت ایرانسل مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان به همراه جمعی از مسولان شرکت ایرانسل کشور به شهرستان کهگیلویه سفر کردند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،از روز گذشته با دستور دکتربیژن عباسی آرند مدیر عامل شرکت ایرانسل کشور ،جمعی از مسولان و کارشناسان این شرکت به استان کهگیلویه و بویراحمد […]

به منظور بررسی مشکلات اینترنت ایرانسل مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان به همراه جمعی از مسولان شرکت ایرانسل کشور به شهرستان کهگیلویه سفر کردند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،از روز گذشته با دستور دکتربیژن عباسی آرند مدیر عامل شرکت ایرانسل کشور ،جمعی از مسولان و کارشناسان این شرکت به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند.

مهدی رضایی معاون پروژه ایرانسل کشور، ترابی مدیر منطقه ۶ و جمعی از مسولان شرکت ایرانسل حضور در این سفر ۴۸ ساعته حضور داشتند.

صبح امروز این مسولان با علیرضا اتابک فرماندار شهرستان کهگیلویه دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست سید امیررضا عابدینی مدیر کل فناوری اطلاعات استان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید مصمم است همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار را از نعمت آنتن دهی بهره مند شوند گفت: مجوز راه اندازی ۳۲ سایت در استان کهگیلویه و بویراحمدگرفته شد .

وی گفت: تمام مشکلات استان احصا و درصدد راه اندازی سایت های جدید و برطرف کردن مشکلات هستیم.

معاون فناوری ایرانسل در این نشست گفت : مشکل راه اندازی سایت در شهرستان ها بیشتر بروکراسی های اداری است و اینکار حدود ۲۴۰ روز راه اندازی خدمات رابه تعویق می اندازد .

فرماندار کهگیلویه با اشاره به اهمیت زیر ساخت فناوری ارتباطات در توسعه شهرستان اظهار کرد :انتن دهی تلفن همراه در کهگیلویه مختل است و در این شهرستان نقاط کور زیاد شهروندان را می آزارد .
وی تصریح کرد :اهتمام به رفع مشکل ارتباطی با دید “نجات جان انسانی ” ارتباطی معنا دار است .

اتابک گفت: چون مردم حق دارند و نیاز اساسی به ارتباطات دارند، هر نقطه ای را که ایرانسل به فرمانداری اعلام کند به مدت یک هفته تمام استعلام ها را شخصا پیگیری کرده و پروسه ای که گفته می شود ۲۴۰ روز طول می کشد را در شهرستان کهگیلویه با تعاملی که بین ادارات وجود دارد در چند روز حل می کنیم.