مهندس معتمدی زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن گشت های شبانه برای مقابله با سارقان شبکه های برق با بهره گیری از ظرفیت های سپاه پاسداران خبرداد. وی با بیان اینکه متاسفانه سرقت شبکه های برق در برخی از مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد نگران کننده شده […]

 

مهندس معتمدی زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن گشت های شبانه برای مقابله با سارقان شبکه های برق با بهره گیری از ظرفیت های سپاه پاسداران خبرداد.

وی با بیان اینکه متاسفانه سرقت شبکه های برق در برخی از مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد نگران کننده شده است، اظهارداشت: گشت های شبانه برای جلوگیری از روند کنونی با همراهی و همکاری سپاه پاسداران نسبت به گذشته فعال تر می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرقت شبکه های برق خسارات فراوانی را به مشترکین وارد خواهد کرد و می طلبد برای جلوگیری از این خسارات ، تمامی دستگاههای مرتبط گام های موثرتری نسبت به گذشته بردارند.

معتمدی زاده از افزایش مصرف برق در کشور خبرداد و ادامه داد: هم اکنون میزان مصرف گاز در کشور سیر صعودی نگران کننده داشته که در صورت احتمالی ادامه این روند، ناگریز به اعمال خاموشی های بابرنامه در سطح استان هستیم.

وی افزود: مدیریت مصرف انرژی از سوی مشترکین برق در فصل سرد نیز همانند فصل گرم باید سرلوحه همگان بوده تا بتوانیم زمستانی بدون خاموشی برق را سپری کنیم.

فرمانده بسیج مقاومت یاسوج هم در این نشست از همکاری بسیج برای مقابله با سرقت شبکه های برق در استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.

سرهنگ پاسدار ارژنگ تندپور گفت: بسیج مقاومت آمادگی استفاده از تمام ظرفیت های خود را داشته و بطور حتم از ” گشت رضویون ” برای مقابله با سرقت شبکه های برق بهره خواهد برد.

وی نظارت بر اجرای طرح مدیریت مصرف را یک ضرورت انکار ناپذیر خواند و یادآور شد: متاسفانه برخی مشترکین تجاری در سطح شهرها مصرف برق خود را رعایت نکرده که نگرانی هایی را برای سایر مشترکین بهمراه دارد.

فرمانده بسیج مقاومت یاسوج بر اعلان آمادگی این نهاد برای همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویر احمد جهت رسیدن به اهداف مورد نظر و ارتقای رضایتمندی مشترکین برق خبرداد.