غلامرضا پناه معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ه تشریح سفر مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه به کهگیلویه و بویراحمد پرداخت. غلامرضا پناه معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح اهداف سفر مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه به کهگیلویه و بویراحمد […]

 

غلامرضا پناه معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ه تشریح سفر مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه به کهگیلویه و بویراحمد پرداخت.

غلامرضا پناه معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح اهداف سفر مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه به کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و اظهار داشت: بنا به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئولان عالی رتبه وزارتخانه به این استان سفر کرده‌اند.

تشریح اهداف سفر مسئولان عالی رتبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کهگیلویه و بویراحمد

پناه در ادامه افزود: هئیت بلندپایه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر پروژه‌ها را مورد بازدید قرار می‌دهند و طرح‌های پیشنهادی را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.
وی گفت: در این سفر، سد تنگ سرخ یاسوج که یک پروژه حیاتی است و آب شرب منطقه را تأمین خواهد کرد. در این سفر مورد بررسی قرار خواهد گرفت. جاده یاسوج -شیراز نیز در این سفر از طریق ماده ۵۶ مدنظر قرار خواهد گرفت.

پناه گفت: به ریاست معاونین وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی تیم‌های به تمامی شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد سفر خواهند کرد.

وی از برگزاری کارگروه اشتغال در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونین وزارتخانه خبر داد و گفت: در این کارگروه تسهیلات اشتغالزایی مورد نیاز به ویژه در حوزه روستایی که برای استان از اهمیت خاصی برخوردار است، تخصیص داده خواهد شد.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دو شهرستان کهگیلویه و بویراحمد به طور مجانی بیمه خواهد شد.