شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت به ۱۵ نفر از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) لوح تقدیر اهدانمودند. به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، شهردار و اعضای  شورای اسلامی شهر دهدشت، از بخش جراحی عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید و با اهداء گل و لوح تقدیر از زحمات و […]

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت به ۱۵ نفر از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) لوح تقدیر اهدانمودند.

به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، شهردار و اعضای  شورای اسلامی شهر دهدشت، از بخش جراحی عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) بازدید و با اهداء گل و لوح تقدیر از زحمات و تلاش های صادقانه پرستاران این بخش تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ شهردار  شهر دهدشت در این بازدید گفت: این روز فرصت مناسبی برای پاسداشت خدمات پرستاران زحمتکش است که با پیروی از حضرت زینب کبری(س) به همنوعان خود خدمت می‌کنند و پرستاری شغلی بس سخت و دشوار بوده و این قشر زحمت کش شب تا سحر التیام بخش دردها بر بالین بیماران هستند.

احسان تابش نژاد در ادامه تصریح کرد: پرستاران از جایگاه خاص و ویژه‌ای در نظام سلامت شهروندان برخوردار هستند به‌ گونه‌ ای که بدون توجه به پرستاری عملاً نمی‌توان سلامت شهروندان را تضمین کرد.

        

سید کمال الدین شریف مقدم نیز در این بازدید از حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر دهدشت در بیمارستان به پاس قدردانی از کادر پرستاری، تقدیر و تشکر نمود و گزارشی از عملکرد کادر درمانی در مقابله و مواجهه با بیماری کرونا و وضعیت فعلی بیمارستان ارائه و این میلاد فرخنده را به همه پرستاران تبریک وشادباش گفت.

لازم به ذکر است شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر دهدشت به ۱۵ نفر از کادر پرستاری بیمارستان امام خمینی(ره) با اهدا لوح تقدیر قدردانی کردند.