علیزاده دهیار روستای القچین سفلی براساس ارزیابی هابه عنوان دهیار نمونه شهرستان چرام معرفی و تجلیل شد. دهیار روستای القچین سفلی به عنوان دهیار نمونه شهرستان چرام معرفی و تجلیل شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام؛طی نشستی که امروز در محل فرمانداری چرام با حضور فرماندار چرام؛معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری وبخشدار […]

 

علیزاده دهیار روستای القچین سفلی براساس ارزیابی هابه عنوان دهیار نمونه شهرستان چرام معرفی و تجلیل شد.

دهیار روستای القچین سفلی به عنوان دهیار نمونه شهرستان چرام معرفی و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام؛طی نشستی که امروز در محل فرمانداری چرام با حضور فرماندار چرام؛معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری وبخشدار مرکزی برگزار شد از زحمات وفعالیت های «عطا الله علیزاده »دهیار روستای القچین سفلی از بخش مرکزی چرام تجلیل و به عنوان «دهیار نمونه »شهرستان معرفی شد.

در بخشی ازاین لوح سپاس از طرف فرماندار شهرستان چرام به دهیار نمونه چرام آمده است؛با عنایت به فعالیت های چشمگیر و بی دریغ حضرتعالی در جهت رشد؛توسعه وتعالی روستا که نشان از شایستگی شماست ؛بجاست تا از پیگیری وتلاش ارزشمند در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا خدمت بی منت به مردم شریف می باشد؛تقدیر و سپاس خویش را اعلام و بنا به ارزیابی و عملکرد دهیاران شهرستان این لوح سپاس بعنوان دهیار نمونه شهرستان چرام به شما اعطا گردد.

بنابراین گزارش ؛عطاالله علیزاده از سال ۹۴و از ابتدای دولت تدبیر وامید بعنوان دهیار روستای القچین سفلی از بخش مرکزی چرام فعالیت می کند که از دهیاران تحصیلکرده و دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشد.