دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در متن این اطلاعیه آمده است که ،با آرزوی صحت و سلامتی برای یکایک همشهریان گرامی ، به اطلاع میرساند بدلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید ستاد مبارزه با کرونا […]

 

دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در متن این اطلاعیه آمده است که ،با آرزوی صحت و سلامتی برای یکایک همشهریان گرامی ، به اطلاع میرساند بدلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید ستاد مبارزه با کرونا شهرستان مبنی بر عدم برپایی تجمعات و ملاقات های مردمی ،دفتر ارتباط مردمی نماینده محترم مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به مدت یک هفته تعطیل می باشد.

سید ابراهیم موحد مسول دفتر نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار داشت و گفت؛به محض شرایط بهتر و خارج شدن وضعیت سیاه شهرستان، ملاقاتهای مردمی طبق روال گذشته مجداد در شهرستان از سر گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است که همه روزه سید ابراهیم موحد مسول دفتر نماینده مردم بصورت تماس تلفنی پاسخگوی تماسهای مردم شریف کهگیلویه بزرگ میباشند.