هفتمین جلسه شورای فنی استان در سال ۱۳۹۹ به ریاست استاندار و دبیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، هفتمین جلسه شورای فنی استان در سال ۱۳۹۹ به ریاست حسین کلانتری استاندار […]

هفتمین جلسه شورای فنی استان در سال ۱۳۹۹ به ریاست استاندار و دبیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، هفتمین جلسه شورای فنی استان در سال ۱۳۹۹ به ریاست حسین کلانتری استاندار استان و دبیری علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همچنین حضور سایر اعضاء در سالن جلسات استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سید انتظام سهمگین مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ابتدای این نشست به تشریح و تبیین آخرین بخشنامه های ابلاغی سازمان برنامه و بودجه در حوزه نظام فنی و اجرایی کشور پرداخت.

در ادامه جلسه، اعضاء به بررسی و اتخاذ تصمیم درخصوص پیشنهادات کارگروه پیمان و ضوابط فنی ذیل شورای فنی استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.