مدیر جهادکشاورزی شهرستان مارگون از بخش های مختلف کشاورزی بخش زیلایی بازدید کرد به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مارگون؛دکتر علی صالح بهمن پور روز چهارشنبه(۱۶مهرماه ۹۹)به همراه کارشناسان این اداره از زیلایی بازدید داشتند. در این بازدید دکتر بهمن پور از خانه ترویج زیلایی بازدید […]

 

مدیر جهادکشاورزی شهرستان مارگون از بخش های مختلف کشاورزی بخش زیلایی بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مارگون؛دکتر علی صالح بهمن پور روز چهارشنبه(۱۶مهرماه ۹۹)به همراه کارشناسان این اداره از زیلایی بازدید داشتند.

در این بازدید دکتر بهمن پور از خانه ترویج زیلایی بازدید و بر اهمیت ترویج وآگاهی بخشی کشاورزان برای بهره وری بهتر در کشاورزی تاکید داشتند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مارگون در بازدید از طرح های باغبانی بخش زیلایی بیان کرد:شهرستان مارگون با توجه به آب و هوا ظرفیت های خوبی برای توسعه باغبانی واشتغالزایی مردم دارد.

بهمن پور بیان کرد:جهاد کشاورزی شهرستان برای کمک به کشاورزان به توسعه و نوسازی جاده های بین مزارع کمک می کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مارگون با اشاره به در پیش بودن کشت پائیزه تاکید کرد:کودهای شیمیایی می بایست عادلانه بین کشاورزان توزیع شود و قطعا این مورد به صورت ویژه نظارت می شود وسعی می کنیم نیاز کشاورزان را تامین کنیم.

وی با اشاره به نوپا بودن شهرستان مارگون خواستار توجه ویژه مسئولان به این شهرستان به ویژه بخش کشاورزی شد تا در سال جهش تولید کشاورزان عزیز وزحمتکش در اقتصاد کشاورزی کشور نقش ویژه ای داشته باشند.