مرکز آموزشی کانون زبان ایران، شعبه گچساران صبح روز چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ همزمان با روز جهانی کودک با حضور مسئولان استانی و شهری در این شهرستان آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد این مرکز آموزشی درحالی در خیابان ولی عصر ، […]

 

مرکز آموزشی کانون زبان ایران، شعبه گچساران صبح روز چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ همزمان با روز جهانی کودک با حضور مسئولان استانی و شهری در این شهرستان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد این مرکز آموزشی درحالی در خیابان ولی عصر ، جنب ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گچساران کار خود را شروع کرده است که از این پس در آن زبان انگلیسی به دختران و پسران علاقه‌مند در هر سه گروه سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال آموزش داده می‌شود.

آیین افتتاح مرکز آموزشی کانون زبان شهرستان گچساران ، با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،معاون فرماندار، رئوسای سازمان‌های تبلیغات اسلامی ، آموزش و پرورش و بهزیستی گچساران برگزار شد.

یادآوری می‌شود کانون زبان استان کهگیلویه و بویراحمد با یک  مرکز آموزشی و حدود ۳۲۰ زبان‌آموز (آنلاین)در حال فعالیت است.

 گفتنی است:در مراکز آموزشی یاسوج و گچساران  زبان انگلیسی، در حال تدریس است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات با شماره  ٠٧۴٣٢٢٢٧٢٢١ تماس بگیرند و از شرایط و نحوه ثبت‌نام اطلاع یابند و یا به سایت www.ili.ir مراجعه کنند.