معاون عمرانی فرماندار چرام گفت: دولت با تمام محدودیت ها برای کاهش مشکلات معلولین و خانواده های نیازمند تلاش می کند اما مهارت آموزی به مددجویان مهمتر و موثرتر از کمک مالی است.   به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ازچرام،سرتیپ خادمی ظهر امروز در نشست مناسب سازی اماکن اداری معابر عمومی و مبلمان […]

 

معاون عمرانی فرماندار چرام گفت: دولت با تمام محدودیت ها برای کاهش مشکلات معلولین و خانواده های نیازمند تلاش می کند اما مهارت آموزی به مددجویان مهمتر و موثرتر از کمک مالی است.

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ازچرام،سرتیپ خادمی ظهر امروز در نشست مناسب سازی اماکن اداری معابر عمومی و مبلمان شهری که به منظور رفاه حال معلولین،جانباران و سالمندان تشکیل شد،اظهار کرد: لازم است بهزیستی حمایت سازمان های مردم نهاد، خیران و همچنین ارتباط با بخش خصوصی را برای حمایت از نیازمندان داشته باشد چرا که یک ضرورت در شهرستان بوده و در این زمینه باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

معاون عمرانی فرماندار چرام، عنوان داشت: دولت با تمام محدودیت ها برای کاهش مشکلات معلولین و خانواده های نیازمند تلاش می کند اما مهارت آموزی به مددجویان مهمتر و موثرتر از کمک مالی است.

وی، افزود: باید برنامه ها و فعالیت های بیشتری جهت توانمندسازی مددجویان بهزیستی و رشد و بروز استعدادهای آنها داشته باشیم.

خادمی، مناسب سازی اماکن اداری،معابر عمومی و مبلمان شهری به منظور رفاه حال معلولین جانباران و سالمندان را ضروری و لازم دانست و گفت: شیوه برخورد با یک معلول جسمی و حرکتی یا نابینا باید مناسب سازی شود که این خود نیاز به فرهنگ سازی دارد و ایجاد یک نگرش مثبت در جامعه در خصوص معلولان لازم است انجام شود.