به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان در پیامی ۱۳ مهر، روز نیروی انتظامی را تبریک گفت. متن کامل پیام رئیس سازمان به شرح  زیر است: شما دلاور مردان و غیور مردان ایثارگر، با بیداری و هوشیاری و با توکل به خداوند متعال، در راه […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان در پیامی ۱۳ مهر، روز نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن کامل پیام رئیس سازمان به شرح  زیر است:
شما دلاور مردان و غیور مردان ایثارگر، با بیداری و هوشیاری و با توکل به خداوند متعال، در راه نظم و امنیت و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سرلوحه کار خود را اخلاق، عدالت و قانون قرار داده اید. امنیت و آسایش سرزمین عزیزمان ایران، مدیون فداکاری های عزیزان نیروی انتظامی است و شکر گزار این نعمت الهی هستیم.

بزرگداشت روز نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی پیش آورد تا یکبار دیگر از پایمردی و مجاهدات خستگی ناپذیر کارکنان خدوم نیروی انتظامی این حافظان امنیت اجتماعی کشور، تقدیر و تشکر به عمل آید.

اینجانب ضمن تبریک این روز، دوام توفیقات نیروی خدوم انتظامی را در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق آرمان های بلند امام راحل عظیم الشأن و شهیدان والامقام به زعامت ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله ‌العالی) از محضر حق تعالی مسئلت دارم.

علی سلحشوری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان