مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار و از دستگاههای برگزیده استانی تجلیل شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، رئیس […]

 

مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار و از دستگاههای برگزیده استانی تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار و از دستگاههای برگزیده و برتر استانی تجلیل شد.

علی سلحشوری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این آئین اظهار داشت: دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی امسال، ۳.۲ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته اند.

سلحشوری گفت: دستگاههای اجرایی برتر کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره طبق ارزیابی امور اداری و استخدامی کشور معرفی شدند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان افزود: برگزاری این جشنواره عاملی مهم در زمینه تشویق هر چه بیشتر مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی استان برای عملکرد بهتر و مناسب تر و ارتقای فرهنگ خدمات رسانی است.

وی ابراز داشت: این ارتقای شاخص ها در دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با وجود بروز برخی مشکلات از جمله تحریم ‌های اقتصادی دشمنان و شیوع بیماری کرونا بوده است.

در پایان این مراسم سازمان برنامه و بودجه، آموزش و پرورش، امور مالیاتی، شرکت آب منطقه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد و اداره کل بیمه سلامت استان، صندوق کارآفرینی امید، علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، اداره‌کل منابع طبیعی، اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای، شرکت آب و فاضلاب استان، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بانک کشاورزی، دانشگاه یاسوج، بنیاد مسکن استان، بانک ملی ایران، جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان امور اقتصادی و دارایی استان، اداره‌کل استاندارد، پارک علم و فناوری استان، اداره‌کل نوسازی مدارس، سازمان تعزیرات حکومتی و اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه‌های برگزیده بر اساس شاخص‌های کلی، عمومی، شاخص معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.