معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کمیته ویژه سرمایه گذاران پرورش ماهی در استان خبر داد. سید حشمت الله صمیمی دوست در نشست ستاد سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: باتوجه به وجود مشکلات بعضی از سرمایه گذاران در خصوص ایجاد مزارع پرورش ماهی مقرر شد کمیته ویژه ای در اداره […]

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کمیته ویژه سرمایه گذاران پرورش ماهی در استان خبر داد.

سید حشمت الله صمیمی دوست در نشست ستاد سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: باتوجه به وجود مشکلات بعضی از سرمایه گذاران در خصوص ایجاد مزارع پرورش ماهی مقرر شد کمیته ویژه ای در اداره کل اقتصادی و دارایی استان در این راستا تشکیل شود‌.

وی افزود: این کمیته متشکل از مسئولان سازمان جهاد کشاورزی، آب منطقه ای استان دامپزشکی، نظام مهندسی کشاورزی و محیط زیست است.

صمیمی گفت: افراد متقاضی به صورت مستقیم بر روی پروژه ها حضور پیدا کرده و اگر شرایط لازم را سرمایه گذاران داشتند باتوجه به سال جهش تولید سریعا برای گرفتن مجوز تصمیم گیری لازم انجام می شود.

وی گفت: امید است بتوانیم از این ظرفیت برای تولید و اشتغال استان کمک بگیریم.

صمیمی افزود: تعداد ۸ طرح اقتصادی که نیازمند به حمایت داشتند در این نشست مطرح شد که از این تعداد یک مورد طرح گاو شیری، پروار بندی بره ۲ مورد، دامپروری و آغل دامی ۲ مورد، پرورش شترمرغ ۲ مورد و یک طرح گردشگری بودند.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست با کمک به اجرای ۶ مورد از این تعداد طرح ها موافقت شد.

وی تاکید کرد: در صورتی که این طرح ها مجوزات لازم را کسب کنند منجر به ایجاد تولید و اشتغال در استان می شود.