به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، دکتر کورش دبیقی عضو هیئت علمی دانشگاه ازاد دهدشت با پیامی از زحمات نماینده کهگیلویه و سردار حیدری تقدیر و تشکر کرد . متن کامل به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم به گیتی به از مردمی کار نیست. به نمایندگی جمعی از کشاورزان و مالکان […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، دکتر کورش دبیقی عضو هیئت علمی دانشگاه ازاد دهدشت با پیامی از زحمات نماینده کهگیلویه و سردار حیدری تقدیر و تشکر کرد .

متن کامل به شرح زیر است
بسم الله الرحمن الرحیم
به گیتی به از مردمی کار نیست.
به نمایندگی جمعی از کشاورزان و مالکان چرام روستای شیخ حسین، از حسن تدبیر، تلاش و همکاری موفق نماینده محترم مردم حاج آقا موحد و پاسدار و کارآفرین نمونه سردار حیدری در پیشبرد آبیاری شالیزارهای چرام روستای شیخ حسین صمیمانه تقدیر و تشکر مى نماییم.
از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون این عزیزان را خواستاریم.
براى اطلاع دو سالی است که به لطف ایزد رحمان، بعد از سال‌ها خشکسالی پیاپی، شالیزارهای روستای شیخ حسین کاشت می شوند، امسال در هفته‌های آخر تا برداشت محصول، آب رودخانه رو به کاهش نهاده، قادر به تامین آب مورد نیاز نبود به طوری که محصول شالیزارهای شیخ‌حسین که بالغ بر ۵۰۰ خانوار از آنها ارتزاق می کنند نیاز به یک یا سه نوبت آبیاری داشت که با اهتمام و تلاش حاج آقای موحد و سردار حیدری مشکل آبرسانی اکثریت آنها مرتفع شد.
در پایان با عنایت به اینکه مطالعه مهار آب‌های سطحی منطقه در دست اقدام است امیدواریم نماینده محترم و مسئولین مرتبط همکاری نمایند به صورت دائم مشکل این خطه مرتفع شود.
در ضمن از همکاری همه نهادها و افرادی دیگری که در این کار خداپسندانه همکاری داشتند از جمله جهاد کشاورزی، اداره امور آب و دهیاری روستا نیز تشکر و قدردانی بعمل می آید.