به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، در روزهای تاسوعا و عاشورا، ۴هزار بطری آب معدنی توسط شرکت آب منطقه ای جهت توزیع میان هیئت های عزاداری اهدا شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، رسول فرهادی […]

 

به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، در روزهای تاسوعا و عاشورا، ۴هزار بطری آب معدنی توسط شرکت آب منطقه ای جهت توزیع میان هیئت های عزاداری اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، رسول فرهادی مدیرعامل آب منطقه ای استان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش و با بیان این خبر گفت: ما با توجه به وظیفه ای که احساس کردیم و به عنوان مشارکت در حفظ سلامت عزاداران حسینی در وضعیتی که بخاطر بیماری کرونا توجه به مسایل بهداشتی اهمیتی دوچندان داشته، ۴هزار بطری آب معدنی را تهیه و برای توزیع در میان هیات های عزاداری اهدا کردیم.

وی افزود: مطمئنا هرگونه کمک و همکاری از سوی دستگاههای اجرایی برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مراسمات ملی و مذهبی، یک ضرورت است و ما همچنان آمادگی داریم تا در صورت نیاز در این زمینه، همچنان حضور و مشارکتی فعال و گسترده تر داشته باشیم.