دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه گفت: با هدف صیانت از سلامت جامعه شعبه ویژه‌ای برای رسیدگی به پرونده‌های تخلفات کرونایی در دادسرا تشکیل می‌شود. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، عبداله سعادتیان امروز در نشست شورای سلامت شهرستان از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های تخلفات کرونایی خبر داد و اظهار داشت: آمادگی داریم […]

 

دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه گفت: با هدف صیانت از سلامت جامعه شعبه ویژه‌ای برای رسیدگی به پرونده‌های تخلفات کرونایی در دادسرا تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، عبداله سعادتیان امروز در نشست شورای سلامت شهرستان از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به پرونده‌های تخلفات کرونایی خبر داد و اظهار داشت: آمادگی داریم در هر ساعتی از شبانه روز به این پرونده‌ها رسیدگی کنیم.

دادستان کهگیلویه گفت: با هدف تسریع در رسیدگی و صدور حکم برای پرونده‌هایی که نسبت به دستورالعمل‌های مقابله با کرونا بی‌تفاوت‌اند شعبه ویژه در دادسرا راه‌اندازی می‌شود.

سعادتیان افزود: برای حفظ سلامت جامعه در صدور دستورات قضائی شبانه‌روز پای کار هستیم و کوتاهی در انجام وظیفه نداشتیم و نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: دولت، حاکمیت و ادارات هر آنچه در توان داشتند برای مقابله با بیماری کرونا انجام دادند اما متاسفانه مردم رعایت نمی‌کنند.

سعادتیان با بیان اینکه عزاداری محرم به خوبی در حال برگزاری است، افزد: هر جا نیاز بود شبکه بهداشت و درمان از ما دستور بگیرد و اجرا کند.

دادستان کهگیلویه دغدغه‌های امام جمعه را راهگشا دانست و گفت: از مجموعه شبکه بهداشت و درمان که تاکنون تلاش داشتند قدردانی می‌کنم.

وی خواستار تعطیلی آرامستان و سالن‌های ورزشی در شهرستان شد.