دکتر اسلام مرادپور پیش از خطبه های نماز جمعه امروز شهر سرفاریاب عملکرد دولت تدبیر و امید دربخش های مختلف عمرانی ؤبهداشتی،و آموزشی و کشاورزی در بخش سرفاریاب را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام،اسلام مرادپور بخشدار سرفاریاب پیش از خطبه های نماز جمعه امروز(۷شهریورماه ۹۹)در سرفاریاب به مناسبت هفته […]

 

دکتر اسلام مرادپور پیش از خطبه های نماز جمعه امروز شهر سرفاریاب عملکرد دولت تدبیر و امید دربخش های مختلف عمرانی ؤبهداشتی،و آموزشی و کشاورزی در بخش سرفاریاب را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا از چرام،اسلام مرادپور بخشدار سرفاریاب پیش از خطبه های نماز جمعه امروز(۷شهریورماه ۹۹)در سرفاریاب به مناسبت هفته دولت، ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع): متاسفانه التهابات ناشی از ویروس منحوس کرونا ماهیت عملکردی بسیاری از کشورها را تحت تاثیر خود قرار داده که کشور ما نیز از این موضوع مستثنی نیست اما امید است بتوان شهد شیرینی خدمات دولت یازدهم و دوازدهم به کام مردم بنشیند.

وی سپس با اشاره به برگزاری موفق انتخابات سال ۹۸ در بی طرفی و در پیش داشتن بزرگترین فرایند انتخاباتی در سال جاری بیان کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که این فرآیند در تاریخ انتخاباتی کشور بی سابقه بوده است که با وجود مشکلات معیشتی بسیار برای مردم، از همه ظرفیت های موجود و همچنین پایبندی مردم به ارزش ها بتوان همچنان از نظام خود حفاظت کنیم.
بخشدار سرفاریاب افزود: امید است به واسطه دغدغه مندی دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بتوان باری از دوش مردم برداشته و قدری از مشکلات معیشتی مردم را کاهش داد.

مراد پور سپس با اشاره با افتتاح کمیته امداد که یکی از مهمترین دغدغه های مردم بود و دیگر پروژه ها گفت : بواسطه پیگیری های نماینده فعلی و سابق مردم در مجلس فرماندار شهرستان امام جمعه سابق و رئیس کمیته امداد شهرستان برای رفع مشکلات مردم و ارتقا سطح مطالبه گری توانستیم این مرکز را افتتاح در تعامل با مجموعه شهرستانی و استانی گام های خوبی برداشته شده است.

وی با تشکر از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راهداری شهرستان ادامه داد:، پل جهان آباد تا مین اعتبار شده و دپیمانکار شروع به کار می کند و یک لاین جاده پشته زیلایی به زودی آسفالت می گردد.

بخشدار سرفاریاب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات جهاد کشاورزی گفت: احداث دو حلقه چاه و ۱۲ هکتار ابیاری قطره ای و یک دستگاه کمباین و ۶دستگاه تراکتور جهت رفاه کشاورزان انجام شده است .

مرادپور سپس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی لوله گذاری عنوان کرد: با هدف تامین آب شُرب سلامت بهسازی شبکه داخلی شهر سرفاریاب و تا مین لوله اب روستای عزیزی، خلیفه ای ،دلیاسیر و احداث مخزن به پیمانکار واگذار شده انتظار داریم مردم در پرداخت بدهی اب وبها همکاری کنند.

رئیس شورای اداری سرفاریاب گفت:مرحله پایانی پروژه آبرسانی به روستای رودخانه سادات و افتتاح در آینده نزدیک و همچنین تأمین لوله جهت تکمیل آبرسانی به روستاهای عزیزی، دلیاسیرها، ده خلیفه ای و جمال الدین.

وی افزود:گازرسانی به روستاهای فاقد گاز خلیفه ای و دلیاسیر انجام می شود .

مرادپور به حوزه بهداشت و درمان اشاره و عنوان کرد:
واگذاری زمین و شروع به ساخت اورژانس جاده ای سادات
تخصیص آمبولانس مجهز به اورژانس جاده ای سادات از کارهای انجام شده می باشد

وی ادامه :ساخت دو باب مدرسه در روستاهای رودخانه سادات و عزیزی از کارهای انجام شده در آموزش و پروزش می باشد .

مرادپور در پایان گفت:اقدامات پیشگیرانه موثر جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا در بخش سرفاریاب انجام شد که تا کنون وضعیت بخش در حالت سفید است