بخشدار چاروسا در نشست با اصحاب رسانه به تشریح خدمات دولت در بخش چاروسا پرداخت. ‌ محمودی ضمن گرامیداشت هفته دولت ، هفته دولت رابهترین موقعیت برای تشریح خدمات دولت و فعالیتهای عمرانی اقتصادی فرهنگی سیاسی و… دولت می باشد ‌‌ سال گذشته مهمترین فعالیت دولت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون […]

 

بخشدار چاروسا در نشست با اصحاب رسانه به تشریح خدمات دولت در بخش چاروسا پرداخت.

محمودی ضمن گرامیداشت هفته دولت ، هفته دولت رابهترین موقعیت برای تشریح خدمات دولت و فعالیتهای عمرانی اقتصادی فرهنگی سیاسی و… دولت می باشد ‌‌
سال گذشته مهمترین فعالیت دولت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون حاشیه و سالم و در کمال بی طرفی بود

در ادامه محمودی گفت ؛ پروژه بسیار مهم و فعال در سطح بخش چاروسا پروژه بزرگ گازرسانی به بخش‌های چاروسا و دیشموک می‌باشد که از سالهای گذشته آغاز شده و امسال حدود ۱۵۰۰ مشترک از نعمت گاز برخوردار شدند محمودی افزود: به زودی کار ایستگاه گاز روستای پس رش انجام خواهد شد که با تکمیل این ایستگاه روستاهایی که در مسیر جاده امامزاده سید محمود (ع) هستند و قبلاً کار شبکه گذاری گاز آنها انجام شده از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

محمودی ادامه داد:پیمانکار جهت علمک گذاری روستاهای المور الگن گراب قلعه جلو و …انتخاب شده و روزهای آینده کار علمک گذاری را شروع خواهد کرد گاز خدمتی ماندگار از دولت تدبیر و امید در راستای بهبود کیفیت زندگی مردم بخش چاروسا میباشد .

محمودی در خصوص خدمات دولت را در زمینه ورزش و جوانان گفت: چمن مصنوعی روستای دشت آزادی و چمن مصنوعی روستای شوتاوراز پروژه های مهم در زمینه ورزش و جوانان هستند که چمن مصنوعی دشت آزادی در هفته دولت به بهره‌برداری رسید و کار زیرسازی و خرید فنس اطراف چمن شوتاور انجام شده و در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید امسال نیز یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون جهت تکمیل استادیوم شهر قلعه رئیسی اختصاص داده شد.

بخشدار افزود: یکی از مطالبات و خواسته های مردم بخش چاروسا جاده قلعه رئیسی به دهدشت بوده که در هفته دولت ۸ کیلومتر روکش این مسیر به بهره برداری رسید محمودی تصریح کرد از این مسیر یک کیلومتر جهت تعریض و اصلاح در دست کار می‌باشد که تا دو ماه آینده تکمیل و آسفالت خواهد شد بنا بر این کل مسیر دهدشت تا قلعه رئیسی آسفالت جدید می باشد.

محمودی به بهره برداری از چهار دکل اینترنت نسل چهار در بخش چاروسا اشاره و خاطرنشان کرد در سالی که شاهد بیماری کرونا در سطح کشور و منطقه و تعطیلی مدارس بودیم بهره برداری از این دکل ها برای آموزش مجازی کمک بسیار زیادی به دانش آموزان و والدین آنها در بسیاری از روستاها نمود.

بخشدار ادامه داد اقدام بسیار ارزشمند در بخش چاروسا بهره‌برداری از خوابگاه شبانه روزی دخترانه متوسطه شهر قلعه رئیسی بود که مشکلات بسیاری از دانش‌آموزان دختر دبیرستانی برای ادامه تحصیل را حل نمود.

وی تاکید کرد:امسال در ۱۶ روستای فاقد دهیاری پروژه‌های ساماندهی روستاها انجام شد این پروژه ها شامل احداث پل جدول گذاری کانال هدایت سیلاب سنگ فرش و …بود و در تعداد ۷ روستای دارای دهیاری نیز پروژه های ساماندهی روستا انجام شد.

بخشدار چاروسا بیان کرد:در هفته دولت خانه هلال احمر در شهر قلعه رئیسی و تعدادی از روستاهای بخش راه اندازی شد بخشدار در پایان یاداور شد:همه ادارات با توجه به وظایف ذاتی خود خدمات رسانی مطلوبی در بخش داشتند به طور کلی دولت با توجه به تحریم‌های شدید آمریکا و کاهش درآمدهای کشور خدمات رسانی خود را در همه زمینه‌ها بدون توقف ادامه داده است.