به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد ، در متن پیام مهندس رسول فرهادی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه» واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد ، در متن پیام مهندس رسول فرهادی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه»

واقعه عاشورا کامل ترین نمونه تقابل کفر و ایمان و مبارزه حق علیه باطل است که آثار آن در تمام ابعاد تاریخ شیعه و زندگی آزادگان و آزاداندیشان جهان مشهود است.
محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی، ماه حماسه، شجاعت و جوانمردی و ماه ظلم ستیزی و مبارزه با ذلت است.
ماهی است که الفبای آن فداکاری، جانبازی، خلوص و خدامحوری می باشد. محرم که می‌شود جان‌های بیقرار با احساسی شگفت در خود می‌شکنند و اشک‌ها، این یاوران همیشگی لحظه‌های غبار آلود، آماده می‌شوند تا ببارند.
اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین( ع) را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان می خواهیم که:
دلهایمان را به نور قرآن و ایمان روشن فرماید و خانواده بزرگ صنعت آب استان و خدمتگزاران به انقلاب و اسلام را در پناه خویش حفظ و مدیران و مسئولان بخش آب را در انجام رسالت و وظیفه خطیری که به‌عهده گرفته‌اند، موفق و سربلند نماید.

رسول فرهادی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد