طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان چرام تجلیل شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمد تقوی گفت: طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان چرام تجلیل شد. تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام ،از فرماندار،مدیر حراست فرمانداری و بخشدار سرفاریاب در این […]

 

طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان چرام تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمد تقوی گفت: طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان چرام تجلیل شد.

تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام ،از فرماندار،مدیر حراست فرمانداری و بخشدار سرفاریاب در این محفل صمیمانه تشکر کرد و گفت: حضور شما مسولین مایه دلگرمی و فعالیت مضاعف خبرنگاران خواهد بود و خبرنگاران اگر از نظر مادی حمایت نشوند اما حمایت معنوی شما و دیگر مسولین را قدر می‌دانند و خبرنگاران شهرستان ما مثل همه خبرنگاران سراسر کشور از جان شان مایه می گذارند و برای آرامش شهرستان خبر می‌زنند.

وی گفت خوشبختانه خبرنگاران شهرستان ما با وجود تفاوت سلیقه سیاسی اما باهم رفیق و یک دل هستند و برای رفع مشکلات و معضلات شهرستان می نگارند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام گفت با وجود سال انتخابات و حساسیت موضوع اما ما در بخش رسانه خوشبختانه میچ مشکلی نداشتیم و لازم می‌دانم صمیمانه از زحمات یک ساله تک تک خبرنگاران و مدیران سایت های خبری تقدیر و تشکر ویژه کنم که بازوی توانمندادار ات بودند و هستند و خواهند بود.

فتاحی فرماندار چرام هم ضمن تشکر از مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام و مدیر انجمن خبرنگاران برای تشکیل همچنین جلسه ای خبرنگاران را چشم بینای مردم عنوان کرد و از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا خبر نگاران را ساماندهی کند تا همه عملکرد همه ادارات را پوشش دهند.

فتاحی عنوان کرد: خبرنگاران با تمام وجود پای کار هستند و ما واقعا قدردان زحمات این عزیزان هستیم و امیدوارم با برنامه ریزی خوب عملکرد بهتری داشته باشید و با برنامه ریزی کسانی که خبرنگار نیستند را اجازه کارخبری به او ندهید .

در ادامه کیانی باوند رئیس انجمن خبرنگاران هم گزارشی از وضعیت انجمن ارائه داد و قول داد با برنامه ریزی صحیح انجمن را سرو سامان دهد۰

باوند درپایان ازفرماندار شهرستان تقاضا کرد با توجه به نبود مکان مناسب برای خبرنگارن درصورت امکان در ساختمان جدید اداری حتما مکانی را در اختیار خبرنگاران قراردهند که فرماندار هم قول مساعد مکان در ساختمان جدید رادادند.

درپایان برنامه بااهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی از طرف اداره ارشاد ازخبرنگاران تجلیل شد.