مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان «اطعام حسینی»در کهگیلویه و بویراحمد از عید غدیر خم آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، “قباد مبشری” از آغاز مرحله دوم رزمایش ایران همدل از عید غدیر خم در استان خبر داد و افزود: مرحله دوم این […]

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان «اطعام حسینی»در کهگیلویه و بویراحمد از عید غدیر خم آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، “قباد مبشری” از آغاز مرحله دوم رزمایش ایران همدل از عید غدیر خم در استان خبر داد و افزود: مرحله دوم این رزمایش با عنوان «اطعام حسینی» تا پایان ماه صفر برای اطعام نیازمندان ادامه دارد.

وی ضمن تقدیر از مشارکت و همراهی مردم خیر و نوع‌دوست کهگیلویه و بویراحمد در مرحله نخست رزمایش ایران همدل تصریح کرد: در مرحله نخست این رزمایش در ماه مبارک رمضان، در استان ۱۸ آشپزخانه مهدوی ایجاد شد و درمجموع بیش از ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بااعتبار بیش از دو میلیارد تومان، بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه در مرحله دوم رزمایش ایران همدل نیز غذای گرم و همچنین بسته‌های غذای خشک بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال، مردم خیر کهگیلویه و بویراحمد بیش از سه میلیارد تومان در قالب رزمایش ایران همدل به نیازمندان کمک کردند و ۳۳۵۳۹ بسته غذای خشک بااعتبار هفت میلیارد تومان به نیازمندان اهداء شد.

مبشری تاکید کرد: مرحله دوم رزمایش ایران همدل با عنوان «اطعام حسینی» با بهره‌مندی از ظرفیت دهه ولایت و امامت و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین در ماه‌های محرم و صفر و مشارکت هیئت‌های مذهبی و خیران و نیکوکاران و هدایت نذورات و کمک‌های مردمی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری این نهاد در سراسر کهگیلویه و بویراحمد، آماده دریافت نذورات نقدی و غیرنقدی خیران در ماه‌های محرم و صفر است، بیان کرد: همچنین نیکوکاران می‌توانند نذورات و کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* و یا با شماره کارت‌بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱ پرداخت کنند.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در طرح اطعام حسینی همچون گذشته یاریگر نیازمندان باشند.