دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در پیام سعادتیان آمده است: بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ. ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ. هفدهم مرداد ماه سالروزآسمانی شدن مجاهدعرصه اطلاع رسانی شهیدصارمی و یادآور حماسه آفرینی دلیر مردانی است که با عشق […]

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در پیام سعادتیان آمده است:

بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ.

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ.

هفدهم مرداد ماه سالروزآسمانی شدن مجاهدعرصه اطلاع رسانی شهیدصارمی و یادآور حماسه آفرینی دلیر مردانی است که با عشق به خالق هستی شجاعانه وخالصانه بقای حقیقت را بربقای خود ترجیح دادند.

بی شک خبرنگارانی صادق ، متعهد ،امانتدار وپایبندبه اصول و ارزش­های اسلامی و اخلاقی ازجمله نعمت هایی هستند که خداوند به کشور ما ارزانی داشته کسانی که گوش شنوا وچشمان بینای جامعه هستندو در پاسداری از آرمان­ها و ارزش­های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دلسوزانه با انعکاس واقعیت ها باعث پیشرفت کشور ومیهن عزیزمان می شوند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت این مناسبت به خبرنگاران عزیز وتمامی اهل قلم وتشکر وقدر دانی از زحمات وخدمت بی منت آنان سعادت وسلامتی این عزیزان را از خداوند منان مسألت می نمایم.

عبدالله سعادتیان
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهگیلویه