مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در پیام مهندس رسول فرهادی آمده است: دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند. عصری که در آن کسب خبر ،انتشار،وتوزیع اطلاعات و دست رسی به اطلاعات ، نقش تعیین […]

 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در پیام مهندس رسول فرهادی آمده است:

دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند. عصری که در آن کسب خبر ،انتشار،وتوزیع اطلاعات و دست رسی به اطلاعات ، نقش تعیین کننده ای دارد در این میان، خبرنگارانی هستند که از همه توان و پتانسیل مثبت خویش مایه می گذراند و خطرات را به جان می خرند، تا این مهم رقم بخورد و چه بسا ممکن است این تلاشها و فداکاری ها از چشم و نظر خیلی از افراد جامعه پنهان بمانند .پس باید باور داشته باشیم که این افراد چشم بینای جامعه هستند.

در واقع خبرنگاران در خط مقدم و پیشرو در امر آگاهی بخشی و راهبری خبری اند که حق‌طلبی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته یک خبرنگار محسوب می شود.
۱۷ مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی و روز خبرنگار است و بسی شایسته است که به این مناسبت ارزشمند، خطاب به خبرنگاران و تلاشگران عزیز عرصه اطلاع رسانی، عرض تبریک و خدا قوت داشته باشم ، ازهمه ی عزیزانی که با بخش آب استان در تعامل بوده اند نیزبر حسب وظیفه خاص تر تقدیر نمایم.
امید است که در سایه الطاف الهی و عنایت امام عصر(عج) و هدایت مقام معظم رهبری، بتوانیم در کنار فرهیختگان رسانه ای، در رفع موانع و نواقصات قدمهای جدی تر برداشته و عناصری مفید برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

رسول فرهادی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد