سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه شهرستان گچساران، چرام و کهگیلویه در وضعیت قرمز بیماری کرونا قرار گرفتند. پرویز یزدان‌پناه در نشست ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از افزایش تعداد مرگ و میر کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه شهرستان گچساران، چرام و کهگیلویه در وضعیت قرمز بیماری کرونا قرار گرفتند.

پرویز یزدان‌پناه در نشست ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از افزایش تعداد مرگ و میر کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون حدود سه هزار و ۷۰۰ مورد مثبت کرونا در استان داشته‌ایم، بویراحمد با یک هزار و ۴۰۰ مورد، بیشترین موارد مثبت را داشته و گچساران با ۸۰۰ و کهگیلویه با ۵۰۰ مورد در رده‌های بعدی بیشترین میزان موارد مثبت کرونا بوده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون حدود ۲۲ هزار و ۲۰۰ نمونه در استان گرفته شده است.

یزدان‌پناه ابراز کرد: هم‌اکنون وضعیت سه شهرستان استان شامل گچساران، چرام و کهگیلویه قرمز است، دنا و بهمئی در وضعیت کم‌خطر قرار دارند و سایر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی هستند که باید مراقبت بیشتری شود تا به سمت قرمز پیش نروند.

‌سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در هفته آینده روند کاهش نمونه‌های مثبت را داشته باشیم.