مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه وبویراحمد از آغاز ثبت نام و اجرای طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در استان خبرداد . به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، لطف الله مسعودی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح رایگان گاز سوز نمودن خودروهای عمومی در استان از یک […]

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه وبویراحمد از آغاز ثبت نام و اجرای طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در استان خبرداد .

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ، لطف الله مسعودی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح رایگان گاز سوز نمودن خودروهای عمومی در استان از یک ماه پیش آغاز شده است افزود : این طرح به منظور کاهش سوخت های فسیلی و سوخت های که از لحاظ زیست محیطی آسیب زا هستند به صورت سراسری اجرایی شده است . و طرحی به صرفه و اقتصادی برای خودروهای حمل و نقل عمومی است .

مسعودی با بیان اینکه اولویت تبدیل رایگان با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند افزود:کارگاههای مشخصی برای اجرای این طرح در نظر گرفته و متقاضیان می توانند با استفاده از این ظرفیت و فرصت هرچه سریعتر به سامانه (newtejaratasan.niopdc.ir ) مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مسعودی با بیان اینکه در این سایت کارگاههای مجازی مشخص شداند که هم استانی و هم خارج از استانی هستند تصریح کرد ؛ یکی از این کارگاهها که به صورت مجاز فعالیتش را آغاز نموه واقع در منطقه شرف آباد یاسوج جنب ایران خودرو است که متقاضیان می توانند آنجا مراجعه نمایند.

مسعودی افزود: ۲۸ جایگاه سی ان جی با ظرفیت ۳۱ هزار و ۹۱۰ متر مکعب در استان در حال فعالیت هستند، که از این تعداد بیش از ۵۰ درصدر ظرفیت خالی است و این ظرفیت را دارد که خودروها به این جایگاهها وارد شوند .

این مسئول با بیان این که ۶ جایگاه سی ان جی در استان در حال احداث است گفت :دو جایگاه که یکی در شهرستان باشت هفته دولت افتتاح می شود و دیگری در شهر پاتاوه قرار دارد که نیمه دوم سال افتتاح و ۴ جایگاه دیگر پیشرفت فیزیکی قابل مللاحظه ای ندارند.

مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان در پایان تاکید کرد: دوگانه سوز کردن خودروها در جایگاههای مجاز هیچ مشکلی را تاکنون ایجاد نکرده و تعداد اندک آتش سوزیها و انفجارها طبق نظرات کارشناسی در کشور به دلیل دست کاری و نصب در کارگاه های غیره مجاز بوده که تایید نشده اند .