به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، با پیگیری سرپرست بهداشت و درمان چرام عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۳۲تختخوابی چرام آغاز شد. مهندس حسن هدایت نیا از آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان چرام خبر داد و افزود: بیمارستان چرام با زیر بنای۴۴۱۳متر و در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع با همکاری مسئولین در […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، با پیگیری سرپرست بهداشت و درمان چرام عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۳۲تختخوابی چرام آغاز شد.

مهندس حسن هدایت نیا از آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان چرام خبر داد و افزود: بیمارستان چرام با زیر بنای۴۴۱۳متر و در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع با همکاری مسئولین در مدت سه سال ساخته خواهد شد.

سرپرست بهداشت و درمان چرام بیان کرد : با پیگیری های صورت گرفته در چند روز گذشته پیمانکار بیمارستان چرام را برای فعال کردن این پروژه ملزم کردیم و امروز حدود ۲۴ تن میلگرد به مبلغ ۵۰۰میلیون تومان در محل احداث بیمارستان تخلیه شد .

وی گفت : با توجه به اینکه بیمارستان چرام در اولویت کاری قرار گرفته است امیدواریم تا پایان سال شاهد پیشرفت قابل توجه این پروژه باشیم و بتوانیم بودجه اختصاص یافته را جذب کنیم .