با پیگیری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و همکاری پیمانکار توزیع و بهره برداری آب(تشکل آببران)، خط لوله انتقال آب چاههای پمپاژ حسین آباد-دمکره به اراضی کشاورزی امیرآباد و دولت آباد دمکره در منطقه دشتروم شهرستان بویراحمد، تعمیر و بازسازی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، […]

 

با پیگیری شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و همکاری پیمانکار توزیع و بهره برداری آب(تشکل آببران)، خط لوله انتقال آب چاههای پمپاژ حسین آباد-دمکره به اراضی کشاورزی امیرآباد و دولت آباد دمکره در منطقه دشتروم شهرستان بویراحمد، تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، رسول فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، ضمن تقدیر از تلاش های اداره منابع آب شهرستان بویراحمد و با اشاره به اینکه حفظ و نگهداری تاسیسات آبی، نیازمند همکاری و همراهی همگان و خصوصا بهره برداران و کشاورزان عزیز است، گفت: این خط لوله دارای ۱۸ اینچ قطر و حدود ۲٫۸ کیلومتر طول در مسیر آبرسانی به این دو روستاست که با تلاش و پیگیری های صورت گرفته، نسبت به تعمیر و بازسازی آن اقدام شد.

وی، افزود: حدود ۸۰ هکتار از باغات و زمین های کشاورزی این دو روستا تحت پوشش این خط لوله انتقال آب هستند که با تعمیر و بازسازی صورت گرفته، همچنان از آب مورد نیازشان بهره مند می گردند.