جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام امروز عصر به ریاست فرماندار این شهرستان و حضور اعضا کمیته در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان چرام برگزار گردید. شهابی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این جلسه اعتبارات ملی طرح های چرام را ۲۵ میلیارد ارائه نمودند و […]

 

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام امروز عصر به ریاست فرماندار این شهرستان و حضور اعضا کمیته در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان چرام برگزار گردید.

شهابی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این جلسه اعتبارات ملی طرح های چرام را ۲۵ میلیارد ارائه نمودند و همچنین مجموع اعتبارات استانی و ملی شهرستان را ۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

در این جلسه سرتیپ خادمی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری چرام به مطالبات برخی از مدیران شهرستانی تذکر داد.

وی ابراز داشت: برخی از مسئولین از کمبود اعتبارات گله و اعتراض دارند، لذا لازم به ذکر است که عنوان این مطالبات در این جلسه کاملا نادرست و غیر تخصصی است.

خادمی ادامه داد : مدیران شهرستانی جهت اخذ اعتبارات بیشتر و افزایش آن باید پیش از برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی درخواست ها و مطالبات خود را با مدیران کل و کارشناسان بودجه در مرکز استان پیگیری نمایند.

معاون برنامه ریزی فرمانداری چرام گفت:بنا براین عنوان این مطالبات در جلسه ی فعلی باعث اتلاف وقت می شود و فرمانداری تنها می تواند از اعتبارات موجود و اختصاص داده شده کم و زیاد کند که جایه جایی آن در برخی موارد عملا امکان پذیر نیست.

در حاشیه این جلسه، معاون فرمانداری چرام از تلاش ها و زحمات رسانه و خبرنگاران تشکر و قدر دانی نمودند.