بخشدار چاروسا با ارسالی پیامی فرارسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در پیام علی محمودی آمده است: شهرداران و دهیاران بعنوان مدیران حوزه شهری و روستایی در خط مقدم خدمات رسانی به مردم قرار دارند که از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در […]

 

بخشدار چاروسا با ارسالی پیامی فرارسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،در پیام علی محمودی آمده است:
شهرداران و دهیاران بعنوان مدیران حوزه شهری و روستایی در خط مقدم خدمات رسانی به مردم قرار دارند که از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در جهت رشد و توسعه و ابادانی شهر و روستا و خدمات رسانی مطلوب به مردم استفاده می کنند.

محمودی خاطر نشان کرد:ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم از سوی شهرداری ها دهیاری ها با تعامل همکاری و مشارکت مردم میسر است .

بخشدار چاروسا تاکید کرد :امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور شاهد تلاشها و ایثارگری های شبانه روزی شهرداری ها و دهیاری ها بودیم که با خدمت بی منت آرامش و آسایش مردم را بر آرامش و آسایش خود مقدم شمردند
محمودی در پایان افزود: اینجانب روز چهاردهم تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را خدمت همه شهرداران و دهیاران خدوم تبریک عرض میکنم امیدوارم این بزرگواران همه تلاش خود را در جهت تحقق شعار سال (جهش تولید) و سیاستهای دولت بکار گیرند تا موجب سربلندی و سرافرازی ملت ایران باشند.