نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت با ارسالی پیامی مرگ مظلومانه مهندس بهمن آزادی مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در پیام غلامرضا تاجگردون آمده است: در کمال ناباوری مهندس بهمن آزادی مدیر کل عشایرزاده و خدوم استانمان به […]

 

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت با ارسالی پیامی مرگ مظلومانه مهندس بهمن آزادی مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در پیام غلامرضا تاجگردون آمده است:

در کمال ناباوری مهندس بهمن آزادی مدیر کل عشایرزاده و خدوم استانمان به همراه خانواده محترمشان در یک سانحه مرگبار تصادف از میان ما پر کشیدند و همه ی دوستدارنش را داغدار کرد .
او انسانی پاک،غیرتمند، ساده و کم توقعی بود که سالها خدمت دلسوزانه و بی توقع نسبت به جامعه ای ک از انجا شکل گرفته بود داشت .
وظیفه خود دارم ابتدا به تنها بازمانده این خانواده، جامعه عشایری،مردم شریف و بخصوص ایل بزرگ قشقایی که یکی از فرزندان خود را از دست داد تسلیت عرض کنم و برای او و دیگر اعضای خانواده محترمش که دارفانی راوداع گفتند از صمیم قلب از خداوند متعال علو درجات را طلب کنم .
روحشان شاد