حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد با صدور پیامی، درگذشت مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش در سانحه دلخراش تصادف رانندگی را تسلیت گفت. به گزارش قلم دنا ، متن پیام نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به این شرح است: انالله و انا الیه راجعون در کمال ناباوری حادثه […]

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد با صدور پیامی، درگذشت مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش در سانحه دلخراش تصادف رانندگی را تسلیت گفت.
به گزارش قلم دنا ، متن پیام نماینده مردم کهگیلویه بزرگ به این شرح است:
انالله و انا الیه راجعون
در کمال ناباوری حادثه ای بوقوع پیوست که یکی از مدیران مردمی و خدوم استان کهگیلویه و بویراحمد به دیار باقی شتافت . خبر درگذشت جناب مهندس آزادی مدیرکل خدوم و شریف امور عشایر استان به همراه خانواده محترمشان موجب تاثر و تالم شدید اینجانب شد . آنمرحوم همواره یار و یاور عشایر نجیب این استان بوده و در راه رفع مشکلات و نیازمندی های این قشر لحظه ای دست از تلاش نکشید . این ضایعه اسفناک را به بازماندگان ، همکاران شریف ایشان و جامعه هدف آن سازمان تسلیت عرض نموده ، از خداوندمنان برای روح آن مرحومان غفران الهی و آرامش ابدی و برای بازماندگان صبری زینب گونه مسئلت دارم .
سید محمد موحد
نماینده مردم شریف کهگیلویه ، بهمئی ، لنده و چرام