زمان و مکان استقبال از پیکر مدیرکل فقید امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده وی که متاسفانه عصر روز گذشته دهم تیرماه ۱۳۹۹ در محور بروجن – لردگان بدلیل تصادف شدید با یکدستگاه اتوبوس ، جان خود را باختند اعلام شد. ” وحید محمدی تبار ” مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد […]

 

زمان و مکان استقبال از پیکر مدیرکل فقید امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده وی که متاسفانه عصر روز گذشته دهم تیرماه ۱۳۹۹ در محور بروجن – لردگان بدلیل تصادف شدید با یکدستگاه اتوبوس ، جان خود را باختند اعلام شد.

” وحید محمدی تبار ” مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبردنا گفت: ساعت ۱۶ امروز چهارشنبه یازدهم تیرماه، مراسم استقبال از پیکر مهندس بهمن آزادی مدیرکل فقید امور عشایر استان و خانواده ایشان برگزار می شود.

وی مکان استقبال از این عزیزان از دست رفته را پلیس راه محور یاسوج – اصفهان عنوان کرد.

محمدی تبار افزود: پیکر مرحوم مهندس آزادی و خانواده ایشان سپس برای مراسم تشییع و خاکسپاری به گچساران انتقال داده می شود.

” بهمن آزادی” از فرزندان عشایر قشقایی شهرستان گچساران بود و در میان عشایر کهگیلویه و بویراحمد محبوبیت فراوانی داشت.

آزادی با خدمت صادقانه به جامعه عشایری در استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس،پله های ترقی را طی کرد و در آخرین پیشنهاد ،خدمت به عشایر غیور کهگیلویه و بویراحمد را در قامت مدیرکلی امور عشایر پذیرفت.

مرحوم بهمن آزادی پیش از مدیرکلی، معاون توسعه و عمران امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد،رییس امور عشایر شهرستان های گچساران و شیراز را در کارنامه کاری خود داشت.

وی به همراه همسر و دو فرزند دخترش عصر سه شنبه دیروز در حادثه دلخراش رانندگی جان باختند.

خودروی سمند بهمن آزادی در جاده بروجن – لردگان با یک دستگاه اتوبوس برخورد کرد و خانواده وی همگی در این حادثه جان خود را از دست دادند.

در این سانحه چهار نفر سرنشین خودروی سمند و یک نفر سرنشین اتوبوس بدلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کردند و ۲۰ نفر از سرنشینان اتوبوس هم مصدوم شدند.

علت این حادثه از سوی پلیس راه چهارمحال و بختیاری انحراف به چپ خودروی سمند اعلام شده است.

روح شان و یادشان گرامی باد