بر اساس انتخاب خود خبرنگاران و اصحاب رسانه  کیانی باوند به عنوان رئیس ، احسان قربانی به عنوان نایب رئیس، محسن زارعی به عنوان روابط عمومی وبازرس ، نسرین هاشمی به عنوان خزانه دار  و کریم سبزی پور به عنوان عضو اصلی انجمن خبرنگاران شهرستان چرام انتخاب شدند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛به […]

بر اساس انتخاب خود خبرنگاران و اصحاب رسانه  کیانی باوند به عنوان رئیس ، احسان قربانی به عنوان نایب رئیس، محسن زارعی به عنوان روابط عمومی وبازرس ، نسرین هاشمی به عنوان خزانه دار  و کریم سبزی پور به عنوان عضو اصلی انجمن خبرنگاران شهرستان چرام انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام،در یک نشست صمیمی جلسه انجمن خبرنگاران شهرستان چرام برای انتخاب هیئت امنای این انجمن برای یک سال در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام برگزار شد.

این نشست داخلی و صمیمی که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید برگزار شد ابتدا سید محمد تقوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام ضمن خیر مقدم خدمت همه مدعوین و اصحاب رسانه از هیئت امنای سابق انجمن به خاطر زحماتشان تقدیر و تشکر کرد.

همچنین تقوی از رئیس سابق و اسبق انجمن یعنی آقایان سید علی تقوی و علی یاری زاده به خاطر مدیریت کم حاشیه شان تقدیر و تشکر کرد.

این مدیر فرهنگی گفت: باتوجه به اینکه خبرنگاران چشم بینای جامعه یک دیده‌بان تمام عیار هستند باید به نحو احسن کاستی ها نقدها و پیشنهاد ها را بدون غرض و بدون از هرگونه برخورد سیاسی یا قبیله ای به سمع و نظر مردم برساند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام افزود: خبرنگار نباید با هیچ کس با هیچ شخص یا با هیچ مدیری تعارف داشته باشد اما خبرنگار هم باید مواظب باشد با خبرش آبروی کسی را به ناحق در معرض قضاوت مردم قرار ندهد و باید در انتخاب تیتر و نگارش اخبار نهایت احتیاط و انصاف را بنماید.

پس از آن پس از بحث و تبادل نظراعضا هیئت امنای انجمن خبرنگاران شهرستان چرام با حضور اصحاب رسانه شهرستان چرام انتخاب شدند.

بر اساس انتخاب خود خبرنگاران و اصحاب رسانه افراد زیر انتخاب شدند:

۱- کیانی باوند،رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان چرام

۲-احسان قربانی ، نایب رئیس انجمن خبرنگاران

۳_محسن زارع، روابط عمومی وبازرس انجمن خبرنگاران

۴- خانم نسرین هاشمی، خزانه دار انجمن خبرنگاران

۵_کریم سبزی پور ،عضو اصلی خانه مطبوعات شهرستان چرام

در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت انشاالله در ادامه و در هفته آتی انتخابات هیئت امنای انجمنهای نمایش با حضور جناب آقای رفیعی رئیس انجمن نمایش استان و همچنین انجمن هنرهای تجسمی انجمن شعر و ادب انجمن اهل قلم انجمن شاهنامه انجمن قرآن و نهج البلاغه و دیگر انجمن های فرهنگی هنری برگزار خواهد شد.