احمد حکیم در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شهرستان کهگیلویه، لنده و چرام را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، متن پیام رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به مناسبت این روز اصناف بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم اصناف و بازاریان را بایست از طلایه […]

 

احمد حکیم در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شهرستان کهگیلویه، لنده و چرام را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، متن پیام رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به مناسبت این روز اصناف بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اصناف و بازاریان را بایست از طلایه داران و پیشگامان نهضت انقلاب اسلامی نامید که در چهار دهه گذشته همراهی و تعهد خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بهترین شکل ممکن به اثبات رسانده اند.
آری این قشر شریف و زحمتکش در طول حیات انقلاب اسلامی، همواره در خط مقدم شکوفایی اقتصادی و خدمات رسانی به مردم قرار داشته است و در کنار پرداختن به مسائل حرفه ای و به حرکت واداشتن چرخ های نظام تولید و توزیع، در بزنگاه های حساس تاریخ این مرز و بوم صحنه های درخشانی از خود برجای گذاشته اند.
و امروز بایست بیش از پیش هوای این قشر زحمتکش و تاثیرگذار جامعه را داشته باشیم تا در کشاکش نبرد با ویروس منحوس کرونا همچنان شاهد نقش آفرینی آنان در کار و تلاش و تولید باشیم.
نامگذاری اول تیرماه به عنوان روز ملی اصناف، گویای اهمیت و جایگاه ویژه این قشر شریف و زحمتکش است.
اینجانب ضمن تبریک این روز به اصناف و بازاریان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستانهای کهگیلویه ،چرام و لنده امیدوارم در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام “سال جهش تولید” نامگذاری گردیده است، با تکیه بر توان و تخصص صاحبان صنوف و حمایتهای دولت و رفع موانع تولید، شاهد رونق تجارت و تقویت واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی باشیم.
در پایان سلامتی، عزت و سربلندی اصناف و بازاریان را در راستای خدمت به مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

با احترام
احمد حکیم