مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس از رشد مطلوب برداشت نسبت به سال گذشته در استان فارس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس ، برداشت گندم در حوزه جنوبی استان به پایان رسیده است. لطیف رستاد […]

 

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس از رشد مطلوب برداشت نسبت به سال گذشته در استان فارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس ، برداشت گندم در حوزه جنوبی استان به پایان رسیده است.

لطیف رستاد مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس اعلام کرد :از ابتدای فصل خرید تاکنون بیش از نیم میلیون تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان زحمتکش فارس توسط این اداره کل خریداری گردیده است.

وی در تشریح روند برداشت در مناطق مختلف فارس گفت: در حوزه جنوبی استان برداشت گندم به اتمام رسید .

رستاد افزود: با توجه به بارندگیهای مطلوب برداشت نسبت به سال گذشته از رشد خوبی برخوردار‌بوده و اکنون به کمربند میانی استان رسیده ایم .

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس خاطرنشان کرد: خرید گندم در شهرستانهای خرامه و مرودشت شروع گردیده و در این دو شهرستان بیش از ۲۰ مرکز خرید مباشر، استیجاری ، اداره غله وکمیسیون کارخانجات فعال هستند که انشا اله کشاورزان عزیز باسهولت بتوانند دسترنج خود را تحویل مراکز خرید دهند.