مدیرکل برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور: بالا بردن ایمنی تردد کاربران جاده ای از اولویت های سازمان راهداری می باشد و با توجه به وضعیت اعتبارات استفاده بهینه از منابع و امکانات می بایست در دستور کار استان ها باشد.

به گزارش قلم دنا و به نقل از  روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد ، مدیرکل برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از محورهای مواصلاتی استان بازدید کرد.

احمد جمشیدی ضمن ابراز رضایت از کارهای صورت گرفته توسط راهداری استان، در بازدید از تعدادی از پروژه های عمرانی در حال انجام این اداره از جمله در محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج-اصفهان و یاسوج-سیسخت گفت: بالا بردن ایمنی تردد کاربران جاده ای از اولویت های سازمان راهداری می باشد و با توجه به وضعیت اعتبارات استفاده بهینه از منابع و امکانات می بایست در دستور کار استان ها باشد.
گفتنی است در این بازدید یک روزه مهدی نوری پور معاون راهداری استان ضمن همراهی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گزارشی میدانی از وضعیت ابنیه فنی راهها، تعمیرات تاسیسات روشنایی،تعمیر ساختمان های اداری،روکش آسفالت های در حال انجام و نقاط حادثه خیز در سطح محور های استان ارایه کرد.