سرپرست معاونت و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: کل نیروهای ۸۹ روزه استان ، ۲۲۷ نفر هستند ، که ۱۶۰نفر پرستار در دو بخش نقاهتگاه و بیمارستان و مابقی از نیروهای بهداشتی و رادیولوژی ، آزمایشگاهی و کمک برستار می باشند . به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛ جلال […]

 

سرپرست معاونت و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: کل نیروهای ۸۹ روزه استان ، ۲۲۷ نفر هستند ، که ۱۶۰نفر پرستار در دو بخش نقاهتگاه و بیمارستان و مابقی از نیروهای بهداشتی و رادیولوژی ، آزمایشگاهی و کمک برستار می باشند .

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ؛ جلال پورانفرد افزود: برای حقوق این نیروها بالغ بر یک‌میلیارد وششصد میلیون تومان به بیمارستان های استان پرداخت شده و حداکثر تا اوایل هفته آینده حقوق این نیروها از طرف بیمارستان ها پرداخت خواهد شد.

وی اذعان کرد: بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان هم به بخش بهداشت پرداخت شده که به امید خدا در هفته آینده پرداخت خواهد شد.

پورانفر اذعان داشت: پرداخت پول به بیمارستان ها در تاریخ ۲۶ خرداد ماه از محل اعتبارات ابلاغی وزارت بهداشت و درمان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور، وزارت بهداشت این اختیار را به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور داد که در صورت نیاز با نیروهای بهداشتی و درمانی، قرارداد ۸۹ روزه ای منعقد کنند، اذعان نمود: ما نیز به جذب نیرو اقدام کردیم و پس از سه ماه این قراردادها به اتمام رسید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: وزارت بهداشت اختیار جذب مجدد را به دانشگاه‌ها نداده است اما ما پیشنهاد دادیم که برای آزمون جدید جذب نیرو، امتیاز ویژه ای برای این افراد در نظر گرفته شود.

وی تاکید کرد: عدم تمدید مجدد قرارداد و تاخیر در پرداخت حقوق این نیروها مختص استان ما نبوده است