جمعی از مردم شهرستان باشت جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کرده و خواستار تایید اعتبار نامه تاجگردون منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت شدند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، صبح امروز ( پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۹ ) جمعی از اقشار مختلف مردم شهرستان باشت جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کردند و […]

 

جمعی از مردم شهرستان باشت جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کرده و خواستار تایید اعتبار نامه تاجگردون منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت شدند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، صبح امروز ( پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۹ ) جمعی از اقشار مختلف مردم شهرستان باشت جلوی فرمانداری این شهرستان تجمع کردند و خواستار تایید اعتبارنامه تاجگردون منتخب مردم شهرستان های گچساران و باشت شدند.

تجمع کنندگان پلاکاردهایی مبنی بر اینکه «میزان رأی ملت است»، «تاجگردون مرد محبوب زاگرس»، «مردم گچساران و باشت آنانی را که به فرزندشان خیانت کردند، را فراموش نمی‌کنند»، «رای حق الناس است، از حقمان دفاع کنید» و «ما حامی نظام انقلاب اسلامی و ولایت و این سرزمین هستیم، تقاضای تایید اعتبارنامه تاجگردون را داریم» در دست داشتند.

به گزارش قلم دنا، حسینی فرماندار باشت در جمع تجمع کنندگان حاضر شد و ضمن دعوت آنها به رعایت قانون و آرامش از آنها خواست که قانون را رعایت کنید و اجازه بدهید از طریق قانونی این مسئله انجام می‌گیرد.