مدیرعامل شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات بانک برای افزایش ازدواج گفت: سال گذشته ۵۲۶ میلیارد ریال وام ازدواج به بیش از یک هزار نفر پرداخت شد. فرح‌بخش ، با تبریک هشتاد و هفتمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی گفت: این بانک به عنوان یک بانک تخصصی، پیشرو در تامین مالی […]

 

مدیرعامل شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات بانک برای افزایش ازدواج گفت: سال گذشته ۵۲۶ میلیارد ریال وام ازدواج به بیش از یک هزار نفر پرداخت شد.

فرح‌بخش ، با تبریک هشتاد و هفتمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی گفت: این بانک به عنوان یک بانک تخصصی، پیشرو در تامین مالی بخش کشاورزی و فعالیت‌های وابسته به آن به عنوان رسالت پایدار و اساسی خود همواره در تامین نیازها و خواسته‌های واحدهای تولیدی و آحاد مشتریان و مراجعه کنندگان به نحو خوبی عمل کرده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بانک سال گذشته در ۱۰ فصل رقمی معادل ۷هزار و ۶۹ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۸ هزار و ۴۵۶ نفر در بخش‌های زراعت و باغداری، دام و طیور، مکانیزاسیون کشاورزی، تسهیلات اشتغال روستایی، خسارت دیدگان ناشی از سیل و چند حوزه دیگر پرداخت کرده است.

وی با اشاره به سیل ابتدای سال ۹۸ و خسارتی که به کشاورزان در حوزه‌های مختلف وارد شد، گفت: یک هزار و ۴۵۸ نفر تسهیلات غیرمترقبه سیل به ارزش سر جمع ۷۲ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شد، ضمن اینکه ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات صندوق توسعه ملی به متقاضیان زیربخش‌های کشاورزی پرداخت شد.

این مسوول با اشاره به تسهیلات حوزه دامپروری گفت: ۳ هزار و ۷۲۳ نفر یک هزار و ۷۸۴ میلیارد ریال تسهیلات دامداری از شعب این بانک دریافت کردند و ۲۰۴ میلیارد ریال هم در بخش شیلات پرداخت شد.

فرح‌بخش با بیان اینکه بانک کشاورزی یکی از شعب پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری بود، گفت: مبلغ ۳۹۲ میلیارد ریال تسهیلات به ۶۲۷ نفر در مناطق روستایی و عشایری پرداخت شد و امیدواریم با کم‌رنگ شدن ویروس کرونا خدمت به مردم در این مناطق ادامه داشته باشد.

مدیر شعب بانک کشاورزی با بیان اینکه ۹۰ درصد تسهیلات پرداختی در حوزه کشاورزی و دامپروری بود، گفت: البته بانک کشاورزی در امر ازدواج جوانان مشارکت دارد و وام ازدواج پرداخت می‌کند که سال قبل یک هزار و ۶۳۳ نفر تسهیلاتی معادل ۵۲۶ میلیارد ریال دریافت کردند.

وی با بیان اینکه بانک در سایر حوزه‌های مرتبط مانند پرورش واحدهای مرغداری، زنبور عسل، گلخانه، ادوات کشاورزی، صنایع مرتبط کشاورزی و سایر حوزه‌ها تسهیلات پرداخت کرده، یادآور شد: ۲۲۳ میلیارد ریال غرامت به کشاورزان خسارت دیده پرداخت شد.

فرج‌بخش عنوان کرد: همچنین بانک کشاورزی ۲۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال ایثارگران، بهزیستی و کمیته امداد پرداخت کرده است.