مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از مشترکین تعرفه کشاورزی در این استان خواست با قطع یا خاموشی چهارساعته پُمپ های کشاورزی در زمان اوج مصرف ( پیک بار ) از مصرف ۲۰ ساعته برق رایگان بهره ببرند. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ” داود راهزادی ” با بیان این […]

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از مشترکین تعرفه کشاورزی در این استان خواست با قطع یا خاموشی چهارساعته پُمپ های کشاورزی در زمان اوج مصرف ( پیک بار ) از مصرف ۲۰ ساعته برق رایگان بهره ببرند.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا ” داود راهزادی ” با بیان این مطلب گفت: براساس تصمیمات وزارت نیرو و شرکت توانیر، کشاورزانی که با شرکت‌های توزیع نیروی برق در استان‌ها قرارداد همکاری مصرف برق در دوران پیک بار منعقد کنند می‌توانند از ۲۰ ساعت برق رایگان برخوردار باشند.

وی تعداد کشاورزانی که با شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در این ارتباط قرارداد منعقد کرده اند را حدود ۲ هزار مشترک عنوان و اظهار داشت: بر اساس قرارداد، برق مصرفی موردنیاز این کشاورزان در زمان ساعات پیک بار بمدت چهارساعت قطع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: کشاورزان بعد از پایان ساعات پیک بار می توانند ۲۰ ساعت برق رایگان مصرف کرده و البته از سویی به آنان پاداش بهای انرژی و دیماند هم پرداخت می شود.

راهزادی با اشاره به برخی از این تشویقی ها، خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیون تومان در این ارتباط بهای برق مصرفی مشترکین تعرفه های کشاورزی بخشیده شد.

وی گفت: ساعات اوج مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۱۲ تا ۱۶ و ۲۰ الی ۲۳ شب رخ می دهد که می طلبد مشترکین تعرفه کشاورزی در این ساعات بمنظور جلوگیری از خاموشی ها و پایداری شبکه های برق از مصرف برق خودداری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان مصرف برق تعرفه های کشاورزی در این استان تا پایان سال گذشته را ۱۵۶ هزار و ۵۱۲ مگاوات ساعت ذکر و ادامه داد:‌ سه هزار و پنج تعرفه کشاورزی در این استان فعال است.

راهزادی از اطلاع رسانی مستمر معاونت مشترکین این شرکت به مشترکین تعرفه کشاورزی برای قطع برق آنان در زمان ” پیک بار ” هم خبرداد و اظهارداشت: مشترکین تعرفه کشاورزی که با این شرکت قرارداد منعقد نموده و شماره تلفن های آنان تغییر نکرده باشد می توانند از ساعات زمان قطع ” پُمپ های برق ” مطلع شوند.