نماینده معترض به اعتبارنامه تاجگردون:به اسنادی دست پیدا کرده ایم که پیش از آن به رویت شورای نگهبان نرسیده است.در صورت صحت این ادعا در بدترین حالت باید شاهد افتادن تاجگردون از مجلس یازدهم باشیم

به گزارش قلم دنا؛ روح الله نجابت منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و یکی از امضا کنندگان و معترضین به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم باشت و گچساران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در توییتی مدعی شد که به اسنادی دست پیدا کرده اند که پیش از آن به رویت شورای نگهبان نرسیده است.

در صورت صحت ادعای وی و نمایندگان معترض به اعتبارنامه تاجگردون و در دست داشتن اسناد جدید نسبت به ادعای خود مبنی بر فساد و رانت خواری تاجگردون و نزدیکان وی و سایر موارد مطروحه در اعتراض نامه، شرایط و فضا برای منتخب مردم باشت و گچساران بیش از پیش تنگ تر خواهد شد. در بدترین حالت باید شاهد افتادن تاجگردون از مجلس یازدهم باشیم. باید منتظر نتیجه نهایی و اعلام نظر شورای نگهبان در موارد ادعایی نمایندگان معترض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس های نهم و دهم  و منتخب مردم باشت و گچساران در مجلس یازدهم باشیم.