مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از خدمات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوزی های اخیر تشکر کرد به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از خدمات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در کنترل آتش سوزی های اخیر […]

مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از خدمات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوزی های اخیر تشکر کرد

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از خدمات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در کنترل آتش سوزی های اخیر تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر می باشد؛
بنام خدا
فرمانده محترم سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد .
سلام علیکم؛
سپاه یک نهاد مردمی برای حفاظت از دین، قرآن ، ناموس و امنیت کشور است که برای تثبیت نظام و تمامیت ارضی این خاک مقدس هیچگاه از هیچ تلاشی فرو گذار نبوده و نخواهد بود.
 این هدف بسیار مهم که از تاسیس سپاه تا کنون ادامه داشته ، یقینا مورد نظر خدای تبارک و تعالی ، مورد نظر انبیای‏‎ ‎‏عظام و اولیای خدا نیز بوده و هست .
امام راحل و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، هوشمندانه و با توجه به عظمت انقلاب اسلامی، دستور تشکیل سپاه را صادر کردند تا این هدف ، متعالی بماند و این عزت ،تقویت و تثبیت شود .بطوریکه امروزه با توجه به شرایط خاص و همچنین بحرانها ، شاهد از جان گذشتگی های سپاه در کنار مردم و برای مردم هستیم .
 ایجاد امنیت عمومی کشور در کنار دیگر نیروهای مسلح در شرایطی که تمام دشمنان نسبت به تهدید امنیتِ مردمِ عزیزمان متحد شده اند، همواره از دیگر اهداف این نهاد مردمی بوده و خواهد بود .
اما حضور سپاه به عنوان یک نهاد مردمی همانگونه که در این ایام بیماری منحوس کرونا ،حفظ سلامت مردم را در دستور کار قرار داد ، در حوادث هچون زلزله ، سیل ، آتش سوزی و کلیه حادثه های طبیعی در کنار احاد مردم خسارت دیده، چه در زمان حادثه و چه بعد از آن حضور داشته و با تدابیر خاص با تمامی ظرفیت ها و عوامل تحت مدیریت این نهاد مردمی ، در عمق فاجعه ایستاده و فراهم سازی امکانات و ایجاد شرایط پایدار زندگی مردم اوج مردمی بودنِ سپاه را نمایان کرده و همیشه عملکرد آنها بسیار کمک کننده، امیدوار کننده و راه‌گشا بوده است .
افتخار خانواده عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد آنجا رقم میخورد که در آتش سوزیهایِ اخیرِ کوههایِ زاگرس در این استان ، سریعا وارد میدان شده و همچون دفاع از جان و مال مردم در این چهل سال برخود وظیفه میداند تا از پوشش گیاهی ، مراتع و جنگلها که رابطه ی مستقیم با زندگی و معیشت عشایری دارد نیز حفاظت کرده ، و پیروز مندانه و سربلند ازین بحرانِ آتش سوزی بیرون آید .
با عنایت به موارد فوق،
اینجانب از طرف خود و به نیابت از خانواده بزرگِ عشایریِ استان کهگیلویه و بویراحمد، از فعالیت های سپاه و بسیج در مدیریت و کنترل و خاموش کردن آتش و همچنین ترویج و ارتقاء فرهنگ همیاری و همدلی نهایت تشکر و قدردانی را می‌نمایم .
بهمن آزادی
مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد