نادر منتظریان: حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.

نادر منتظریان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهادت جمعی از یاران ایشان در فاجعه خونبار۱۵ خرداد ۱۳۴۲، همگان را به شنیدن سخنان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دعوت کردند.
متن پیام به این شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
چهاردهم خردادماه، سی و یکمین سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود را گرامی می داریم.
امام‌ خمینی‌(ره)، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌.
حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.
امام خمینی(ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبرگونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید که هنوز پس از گذشت چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر او نبوده و نخواهد بود.
پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است. بی شک نام این روز با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه و عرفان و علم و پارسایی، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی (ره) گره خورده است. آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی (ره) برای ابد جاودانه ساخت.
اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران اسلامی و بویژه مردم فهیم و ولایتمدار استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت و تعزیت عرض نموده و همگان را به شنیدن سخنان مقتدای عظیم الشان امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) که به صورت زنده از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در روز چهارشنبه ۱۴ خردادماه پخش می شود دعوت می کنم تا بار دیگر فرمایشاتِ راهگشای معظم له را سرلوحه خویش قرار دهیم.
نادر منتظریان
۱۳/خردادماه/۱۳۹۹