بر اساس گمانه زنی ها:رسانه ها نام هایی را برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کرده اند که در میان آن ها نام خداداد غریب پور نیز به چشم میخورد.

به گزارش قلم دنا پس از تشکیل مجلس یازدهم و حضور نمایندگان در ساختمان بهارستان، گمانه زنی هایی در مورد معرفی سکاندار وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس جمهور به مجلس مطرح شده است.

با برکناری رضا رحمانی از وزارت صنعت در ماه گذشته، حسین مدرس خیابانی که قائم مقام رحمانی بود با حکم روحانی به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد.

برخی رسانه ها نام هایی را برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کرده اند که در میان آن ها نام یک کهگیلویه و بویراحمدی نیز دیده می شود.

محمدرضا فیاض معاون سابق توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صمت و  محمد خوش چهره، اقتصاددان​ و نماینده مجلس هفتم از جمله کسانی بودند که به عنوان گزینه های تصدی وزارت صمت از ان ها یاد شده است.

همچنین برخی شنیده ها حکایت از قرار گرفتن نام خداداد غریب پور رئیس فعلی سازمان توسعه و نوسازی معادن ( ایمیدرو ) و از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از گزینه های تصدی وزارت صنعت و معدن دارد.